Bank pocztowy – pożyczka na poczcie

kredyt w banku pocztowymBank Pocztowy oferuje klientom szybkie kredyty gotówkowe na atrakcyjnych warunkach. Kwota kredytu jaki możemy otrzymać mieści się w granicach 500-100000 PLN. Minimalny okres kredytowania wynosi 6 miesięcy, a maksymalny- 120 miesięcy. Kredyt ten cechuje się zmiennym oprocentowaniem, zgodnym z Tabelą Oprocentowania dla kredytów i pożyczek dla klientów detalicznych. Pożyczka spłacana jest w ratach równych. Wypłaty kredytu dokonuje się w formie gotówkowej (w placówkach Banku i Urzędach Pocztowych) lub bezgotówkowej (przelew na wskazany na rachunek).

Bank pocztowy – kredyt na poczcie

 

Bank pocztowy oferuje kredyty gotówkowe na poczcie.

  • 500 do 100 000 zł na dowolny cel
  • okres kredytowania wynosi 6 do 120 miesięcy
  • bank pocztowy daje mozliwośc wcześniejszej spłaty bez prowizji
  • do 20 tys bez poręczycieli.

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym pozwala również na konsolidację zadłużeń w innych bankach.Decyzja o udzieleniu kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym wiąże się automatycznie z możliwością otrzymania karty kredytowej bez dodatkowych formalności, z limitem adekwatnym do zdolności kredytowej. Całą procedurę kredytową można odbyć przez Internet. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek online. Decyzja zapadnie w przeciągu kilku godzin. Umowę można podpisać w placówkach Banku Pocztowego i Urzędach Pocztowych. Innym sposobem na zaciągnięcie kredytu jest Infolinia lub osobista wizyta w banku.

Specjalną ofertę kredytu gotówkowego Bank Pocztowy przygotował dla posiadaczy Konta Standard. Kwota kredytu wynosi tutaj od 500 do 100 000 zł i jest uzależniona od wysokości regularnych wpływów i czasu prowadzenia Konta. Przedstawia się to w następujący sposób. Po upływie 1 miesiąca od otwarcia konta otrzymamy kredyt do wysokości jednokrotności wpływu; po upływie 3 miesięcy od otwarcia konta – do wysokości 3 – krotności średnich miesięcznych regularnych wpływów, natomiast po upływie 12 miesięcy od otwarcia konta – do wysokości 6 – krotności średnich miesięcznych regularnych wpływów. Kredyt ten spłacany jest automatycznie przy każdej wpłacie środków na konto.

Dla wyższych kwot Bank Pocztowy stworzył również ofertę pożyczki hipotecznej. Jest ona udzielana w złotówkach na kwoty nie mniejsze niż 50000 PLN. Środki z kredytu hipotecznego mogą być przeznaczone na dowolny cel. Całkowita wartość kredytu nie może jednak przekroczyć 80% wartości nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że maksymalna kwota pożyczki nie może przekroczyć 5 000 000 PLN. Okres kredytowania może być rozciągnięty nawet do 30 lat. Klient ma do wyboru rodzaj rat; pożyczka może być spłacana w ratach równych lub malejących. Kredyty gotówkowe w Banku Pocztowym charakteryzują się atrakcyjnym oprocentowaniem. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części kredytu bez żadnych dodatkowych opłat.

tadeusz