Citibank – oferta karty kredytowej i kredytu

kredyt w citi bankW odpowiedzi na potrzeby klientów reprezentujących różne środowiska przygotowaliśmy dla Państwa ofertę karty kredytowej Citibank, dostępnej w różnych wersjach tematycznych. Dla kierowców tankujących na stacjach BP szczególnie atrakcyjna będzie oferta motokarty kredytowej Citibank w programie PaybackMotokarta kredytowa Citibank-BP w programie Payback pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie daje karta kredytowa i jednocześnie otrzymywać atrakcyjne nagrody w Payback. Punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody, otrzymuje się za każde zakupy opłacone kartą Citibank (3 PLN = 1 punkt). W Link4, płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP za dowolny pakiet ubezpieczeniowy (ubezpieczenie samochodu, mieszkania, podróży), otrzymacie Państwo 7% zniżki. Z nieoprocentowanego kredytu na karcie Citibank mogą Państwo korzystać nawet do 54 dni.

Jesli Citibank nie da Ci kredytu sprawdź następujace pożyczki

 

Provident to firma, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki gotówkowe.

  • Bez zbędnych formalności
  • Wnioski są przyjmowane 7 dni w tygodniu a ich rozpatrywanie to proces bardzo szybki
  • Już od 300 zł

Dla posiadaczy telefonów w sieci Plus atrakcyjna będzie oferta karty kredytowej Citibank-Plus. Kartą Kredytową Citibank–Plus można płacić w sklepach i punktach usługowych oznaczonych symbolem MasterCard w Polsce i na świecie. Bank nie pobiera prowizji za zakupy dokonane kartą. Ponadto, dokonując płatności kartą kredytową w salonach Plusa otrzymają Państwo rabat w wysokości 10% na zakup wszelkich produktów po cenach detalicznych wynikających z cennika. Zbierać mile i wymieniać je na bilety lotnicze, pobyt w hotelu, wynajem samochodu lub nagrody rzeczowe można za pomocą karty kredytowej Citibank LOT, przeznaczonej dla osób często podróżujących samolotami. Dokonując płatności kartą Citibank otrzymamy 5% zniżki na połączenia LOT. Każde zakupy opłacone kartą powiększają saldo mil na koncie Miles & More (5 PLN = 1 mila). Kartą można zarządzać przez Internet i sprawdzić m.in. stan rachunku karty, dostępny limit kredytowy, minimalną kwotę do zapłaty oraz termin spłaty karty.

Kobiety z pewnością ucieszy oferta karty kredytowej Citibank-Elle. Oferuje ona zniżki w wybranych sklepach, salonach kosmetycznych, restauracjach i innych punktach w całej Polsce. Bank nie pobiera prowizji za zakupy dokonane kartą. Coraz większą popularnością cieszy się również karta Citibank Student, która oferuje limit kredytowy 1500 zł i aż 54 dni bez odsetek. Limit może zostać podwyższony maksymalnie do 3000 zł po przekazaniu, w momencie podpisywania umowy, dokumentów potwierdzających dochody większe niż 500 zł (np. wpływy ze stypendium lub 3 wyciągi z konta). W pierwszym roku bank nie pobiera żadnych opłat za posiadanie karty. Karta Citibank Student daje możliwość uzyskania rabatów do 50% w ponad 4900 sklepach i punktach usługowych. Płatności dokonywane są szybko i wygodnie dzięki technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass.

tadeusz