Kredyt od Eurobanku

Jeśli szukają Państwo swoistego supermarketu produktów finansowych, zawierającego w sobie pełną ofertę wszelkich możliwych usług związanych z przepływem środków finansowych, to strona eurobank.pl jest miejscem idealnym. Będą tu mieli Państwo możliwość założenia konta online, lokaty bankowej, uzyskania kredytu gotówkowego i hipotecznego, otrzymania karty kredytowej, wykupienia ubezpieczeń a nawet wykupienia udziałów w akcjach na GPW. W zakładce „Konta” będziemy mogli wybrać spośród szerokiej gamy rachunków bankowych. Eurobank przygotował dla Państwa m.in. konto online, z oprocentowaniem 3,5%. Konto można otworzyć w całości przez Internet, posługując się formularzem na stronie internetowej. Konto Prestige oferuje, podobnie jak inne konta Eurobanku, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Prowadzenie konta jest darmowe, jeśli miesięczne wpływy na nim wyniosą min. 3000 PLN lub średnie miesięczne saldo będzie miało minimalną wartość 50000 PLN. To idealne konto dla firm. Nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów, a nawet przynosi zyski płynące z oprocentowania.

Inne warte uwagi pożyczki niż eurobank

Provident to firma, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki gotówkowe.

  • Bez zbędnych formalności
  • Wnioski są przyjmowane 7 dni w tygodniu a ich rozpatrywanie to proces bardzo szybki
  • Już od 300 zł

Zakładka „Lokaty” daje Państwu możliwość zaciągnięcia oszczędności do pracy w Eurobanku. W ofercie są różnego rodzaju lokaty takie jak: lokata z funduszem, lokata terminowa, lokata dynamiczna, czy lokata negocjowana. Oprocentowanie nominalne lokat Eurobanku osiąga nawet 8,7% w skali roku. Nasze zyski, wraz z naliczonym podatkiem, ukazuje kalkulator. Ciekawym produktem jest lokata negocjowana. Negocjacje oprocentowania można prowadzić już od kwot 50000 PLN na lokacie. Wynegocjowane oprocentowanie jest stałe w okresie umowy. W dziale „Kredyty gotówkowe” znajdą Państwo bezprowizyjne oferty pożyczek na kwoty nawet 120000 PLN, rozłożone na max. 84 raty. Bank nie wymaga żmudnego zbierania dokumentów. W przypadku umowy o pracę wystarczy jedynie zaświadczenie o dochodach, PIT-11, druk RMUA lub wyciąg z konta dokumentujący 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia na rachunek. Bank daje również możliwość zawieszenia jednej spłaty w roku na wypadek sytuacji kryzysowej. „Kredyty hipoteczne” to dział, gdzie można uzyskać pożyczkę na zakup lub remont mieszkania. Bank finansuje również wykończenie wnętrza. Kredyt Eurobanku cechuje się długim okresem kredytowania (nawet 30 lat), niską marżą (0,99%), możliwością odsunięcia spłaty kapitału do 36 miesięcy. Kredyt hipoteczny bank udziela w PLN.

eurobank kredytW Eurobanku otrzymamy również szeroki wybór kart kredytowych. W dziale „Karty kredytowe” znajdą Państwo oferty z 56 dniowym okresem bezodsetkowym dla transakcji bezgotówkowych, limitem od 2000 do 30000 PLN, internetowym dostępem do karty, pakietem bezpłatnych ubezpieczeń, możliwością dokonywania płatności zbliżeniowych i innymi atrakcjami. Oferowane karty kredytowe to Visa Gold Perfect, Visa Classic, Visa Gold, Visa Gold Home i Visa Classic Standard Bis. W dziale tym znajdziemy również porady na temat bankowości elektronicznej oraz porównywarkę kart kredytowych. Warto również zajrzeć do działu „Inwestycje”. Eurobank daje tu swoim klientom możliwość ulokowania pieniędzy w akcje. Nie mniej niż 60% aktywów lokowana jest w akcje głównie na Giełdzie Papierów Wartościowych, a reszta inwestowana jest w instrumenty dłużne emitowane przez Skarb Państwa. W tym dziale można przystąpić nie tylko do funduszy akcyjnych w Polsce. Inne dostępne fundusze to: fundusze akcyjne zagraniczne, fundusze mieszane, fundusze obligacji oraz fundusze pieniężne. Z kolei w dziale „Ubezpieczenia” będzie można ubezpieczyć się od wypadku w podróży, objąć opieką ubezpieczyciela swoje mieszkanie, samochód, wykupić ubezpieczenie ochrony prawnej, a także ubezpieczenie NNW. Zakres usług oferowanych przez Eurobank jest imponujący, dlatego warto zajrzeć na stronę internetową i zdobyć więcej informacji na temat poszczególnych produktów finansowych. .

tadeusz