NetCredit – pożyczka internetowa

net creditNet Credit oferuje usługi szybkich pożyczek gotówkowych dostępnych dla wszystkich mieszkańców Polski w wieku od 20 do 65 lat. Jest to pożyczka dostępna w całości przez Internet. Na stronie internetowej netcredit.pl znajdą Państwo obszerną bazę informacji na temat zasad udzielania pożyczek gotówkowych, jak również poszczególnych ofert. Poszukiwania warto zacząć od zakładki „Szybka pożyczka”. Net Credit oferuje pożyczki w kwocie od 150 do 2100 złotych. Szybka pożyczka to najłatwiejszy sposób na otrzymanie pieniędzy bez poręczycieli i zastawu. Jeśli posiadają Państwo stałe dochody, które pozwalą na spłatę pożyczki w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych wydatków, Net Credit uzna to za dodatkowy atut przy udzielaniu kredytu. Wówczas pieniądze kredytowe wpłyną na Państwa konto w ciągu godziny. W tej zakładce dostępny jest również kalkulator kredytowy, za pomocą którego można obliczyć całkowity koszt kredytu, z podziałem na składkę ubezpieczeniową, odsetki oraz prowizję za udzielenie pożyczki.

NetCredit – pożyczka przez internet

 

UWAGA, tylko teraz w Netcredit niesamowita oferta dla nowych klientów – nieoprocentowana pożyczka. Przykładowo weźmiesz 600 zł na 14 lub 30 dni i po tym okresie zwrócisz również 600 zł.

  • nieoprocentowana szybka pożyczka internetowa dla nowych klientów.
  • 0 %RRSO.
  • pożyczki przez internet do kwoty 600 zł dla nowych klinetów za darmo!.

Przez procedurę przyznawania kredytu przeprowadzi Państwa dział „Jak otrzymać/spłacić pożyczkę?”. Pożyczka przez Internet udzielana jest na okres 14 dni lub 1 miesiąca z możliwością przedłużania do 12 miesięcy, jednakże termin spłaty pożyczki jest zależny od wysokości kwoty pożyczki. Pożyczkę bez zastawu można zwrócić w pełnym wymiarze w którymkolwiek momencie do momentu upłynięcia okresu pożyczki lub przedłużyć w dowolnym momencie przed terminem spłaty. Cała procedura trwa dosłownie chwilę.

Sprawdź również, co o NetCredit sądzi portal Crediteo.pl

Po pomyślnie przeprowadzonej rejestracji w ciągu kilku minut Net Credit podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki, informując o tym klienta za pomocą poczty elektronicznej, a następnie dokonuje transferu pieniędzy na wybrane konto. Niezwykłym pomysłem jest również dział „Premie”. Okazuje się, że zaciągając pożyczkę w Net Credit, można na tym zarobić! Wystarcz wysłać znajomemu zaproszenie za pomocą poczty elektronicznej lub SMS ze swojego konta na www.netcredit.pl i polecić mu szybką pożyczkę w Net Credit. Jeśli Państwa znajomy zarejestruje się na naszej stronie, przeleje na nasz rachunek kwotę 1 grosza, a następnie uzyska pożyczkę, na swój rachunek otrzymacie Państwo 25 zł. Zatem im więcej znajomych, tym większe zarobki. Nie należy również pomijać zakładki „Ważne dokumenty”. Każda osoba zaciągająca pożyczkę powinna dokładnie wczytać się w zamieszczony tutaj regulamin, a także umowę ramową i umowę ubezpieczenia. Pojawiające się wątpliwości są rozwiązywane w dziale „Pytania i odpowiedzi”. Istnieje również możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami Net Credit, za pomocą danych dostępnych w zakładce „Kontakty”.

tadeusz