Raiffeisen – kredyt gotówkowy

kredyt w raiffeisenKredyt konsumpcyjny w banku Raiffeisen udzielany jest na dowolny cel, a kwota kredytu wynosi od 1000 do 120000 PLN. Oprocentowanie uzależnione jest od kwoty kredytu oraz okresu, w jakim Klient zdecyduje się spłacić zaciągnięte zobowiązanie. Okres kredytowania może wynieść od 6 do 72 miesięcy. Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia spłaty zadłużenia, na wypadek zaistnienia sytuacji nieprzewidywalnych. W przypadkach losowych takich jak: zgon lub trwała i całkowita niezdolność do pracy, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe na Życie S.A. spłaca całe saldo zadłużenia wraz z odsetkami oraz wszystkimi naliczonymi opłatami. Warto z ubezpieczenia skorzystać również dlatego, że w przypadku kredytu z ubezpieczeniem, klient zwolniony jest z opłaty 5% prowizji za przyznanie kredytu. W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu, bank zwraca na wskazane przez klienta konto część składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Przy zaciąganiu kredytu konsumpcyjnego w banku Raiffeisen wymagany jest minimalny dochód na poziomie 3000 zł netto.

inne mozliwości niż Raiffeisen

Szybki i łatwy dostęp do pożyczek od 300 zł:

 

Provident to firma, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki gotówkowe.

  • Bez zbędnych formalności
  • Wnioski są przyjmowane 7 dni w tygodniu a ich rozpatrywanie to proces bardzo szybki
  • Już od 300 zł

Inną ofertą banku Raiffeisen odnośnie kredytów gotówkowych jest pożyczka hipoteczna na dowolny cel. Pożyczkę można zaciągnąć w PLN lub EUR. Maksymalny okres kredytowania wynosi 20 lat. Pożyczkę można spłacać w ratach równych lub malejących. Można ją również w każdej chwili spłacić w części lub w całości, bez dodatkowych opłat. Podstawowym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości oraz ubezpieczenie nieruchomości, a do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki, ubezpieczenie spłaty pożyczki.

Z kolei gotówkowy kredyt samochodowy to kredyt Raiffeisen Bank Polska S.A. dystrybuowany przez Raiffeisen-Leasing Polska S.A., przyznawany na zakup samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 tony, dowolnej marki, zarówno nowych, jak i używanych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 12 do 84 miesięcy. Wiek samochodu używanego nie może przekroczyć maksymalnej długości okresu kredytowania, czyli 7 lat. Maksymalna kwota udzielanego kredytu to 200.000 PLN i zależy ona od zdolności kredytowej klienta. Bank Raiffeisen oferuje Państwu możliwość skredytowania 100% wartości nabywanego pojazdu. Sama decyzja kredytowa zapada bardzo sprawnie. O tym, czy kredyt został udzielony czy nie, klient dowiaduje się zazwyczaj w przeciągu godziny od złożenia wymaganych dokumentów.

W celu usprawnienia całej procedury, na stronie internetowej zostały zamieszczone wymagane formularze, takie jak wniosek o kredyt samochodowy, zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów oraz tabela opłat.

tadeusz